Dovoz

Dovezieme Vám na objednávku Vami vybrané vozidlo z Európy.

 

Pomôeme Vám vybavi všetky formality spojené s prihlásením na Dopravnom Inšpektoráte. Prípadne staí si zada o aký typ auta máte záujem a my Vám vyberieme najlepšiu ponuku,v prípade záujmu mám vieme celý proces prefinancova s vlastných zdrojov alebo prostredníctvom auto úveru.

Naša spolonos je na trhu 20 a boli sme jedna s prvých spoloností,ktorá dováala vozidlá na slovensko

 

Kúpou vozidla sa u nás spolupráca so zákazníkom nekoní, práve naopak, len sa zaína. Neponúkame vám len predaj, ale aj servis pre vaše vozidlo a to všetko pod jedou strechou. Pri kúpe vozidla dostávate 12-mesanú záruku, garanciu stavu vozidla, pôvodu vozidla a najazdených kilometrov. alej sa automaticky stávate exkluzívnym lenom nášho autoservisu.

 

lenstvo zaha :


 - Neobmedzenú zavu pri nákupe náhradných dielov a ponúkaného sortimentu všetkých znaiek, do výšky a 30 %

 

 - Zavu na normohodinu do výšky a 40 % (poda objemu prác)

 

 - Zavu na všetky naše ponúkané sluby: Auto-servis, Rýchlo-servis, Pneu-servis, Servis Klimatizácií, Auto-sklo, Auto-elektrikárske práce, Klampiarske práce a Runé umývanie

 

 - Diagnostiku a zistenie závady bezplatne.

 

 - Pokraovanie v servisnej histórií (kadé vozidlo je u nás evidované v systéme,evidujeme kadý úkon vykonaný na vašom vozidle, pokraujeme vo vedení servisnej histórie, o vám uahuje uívanie vozidla a vo vekej miere pomôe pri budúcom predaji.)

 

 

v prípade záujmu nás neváhajte kontaktova

 

mail : info@autoimp.sk
mobil : 0915 851 698

 

ASAB
FacebookInstagram