Autorizovaný servis

 

 AUTORIZOVANÝ SERVIS

 

Mnoho vodičov rieši otázku, či navštevovať autorizovaný alebo neautorizovaný autoservis. Prvá voľba zväčša padne na autorizovaný servis, ktorý by mal byť zárukou kvality. Ale chuť k ďalšej návšteve väčšinou vodičov prejde vo chvíli, keď uvidia svoj účet za servis a opravu. A tak obvykle začína nové hľadanie servisu. Pokiaľ hľadá vodič naozaj profesionálny autoservis, neznamená to, že musí navštevovať autorizovaný servis. Legislatívne zázemie EU totiž poskytuje priestor pre nezávislé autoservisy a umožňuje im prístup k technickej dokumentácii a vybaveniu na úrovni autorizovaného servisu. To umožňuje aj nezávislému servisu poskytnúť služby na veľmi vysokej úrovni, ale s nižšími administratívnymi a prevádzkovými nákladmi. Od 1.1.2004 je možné opravovať nové aj nové vozidlá, ktoré sú v záruke aj neautorizovaných servisoch, pričom záruka nepadne. Záruka sa vzťahuje ako na diely, tak aj na prácu.

 
Výhody
Prvé, čo vodičov zaujíma je cena za opravy vs. kvalita a rozsah ponúkaných služieb.
AUTO – IMP SERVIS je oveľa lacnejší ako autorizované servisy ale zároveň poskytuje profesionálne služby. Ďalšou výhodou je osobný prístup a možnosť jednania priamo s vedúcim pracovníkom servisu. Za opravou svojho auta tak vidíte konkrétneho človeka, ktorý Vás k oprave môže prizvať a môžete spolu priamo o oprave hovoriť.
Náš servis Vám ponúka i neoriginálne náhradné diely (záleží na Vás), ktoré sú omnoho lacnejšie a veľakrát i omnoho kvalitnejšie.Na všetky naše nové auto diely poskytuje výrobca 2-ročnú záruku tak že sa nemusíte obávať. Sami tak môžete ovplyvniť cenu opravy. Ceny za servisné práce u nás rozhodne nie sú premrštené.